Nario registravimas

Priemiesčio užeiga

Statybininkų g. 1 Tauragė

Priemiesčio užeiga

Statybininkų g. 1 Tauragė

Keisti vietą Keisti kalbą

Atsijungti

Registruokite savo klientus internetu!

Naudokite savo individualią registracijos nuorodą: Jūsų klientai internetu iškart gali užsiregistruoti kaip „Cashback World“ nariai ir lojalūs klientai. Nukopijuokite nuorodą ir išsiųskite savo klientams. Klientai, spustelėję nuorodą, pateks į registracijos formą (pritaikytą prie Jūsų įmonės dizaino), kurią turės užpildyti. Kliento duomenys, užpildžius formą ir sutikus su SSNS bei duomenų apsaugos deklaracijos nuostatomis bei duomenų patvirtinimu, pateks į Jūsų CRM sistemą. Taip pat nuo kiekvieno naujai užregistruoto kliento pirkinio iš kitų „Cashback World“ partnerių gausite papildomai iki 1 % draugystės premiją / Marketing Bonus!

Patarimai

  • Turite klientų, kurie dar nėra mūsų pirkimo bendruomenės (Shopping Community) nariai? Nusiųskite registracijos internetu nuorodą naujienlaiškyje ir papildykite savo CRM duomenų bazę naujais nariais.
  • Nukopijuokite registracijos nuorodą ir įterpkite ją prie savo veiklos aprašymo svetainėje. Nukopijuoti nuorodą pakanka tik į įmonės veiklos aprašymo skiltį. Jūsų lojalumo partnerio puslapis bus rodomas visuose paieškos kanaluose.
  • Turite savo įmonės tinklalapį? Įkelkite registracijos nuorodą savo svetainėje norimoje vietoje.