Apie užeigą

Mūsų kavinė dirba nuo 2000 metų. Esame įsikūrę šalia magistralės Ryga – Kaliningradas, už Tauragės link Tilžės. Pervažiavus Jūros tiltą, pravažiavus „Maximos“ parduotuvę, dešinėje kelio pusėje, nuosavame name Statybininkų g. 1. Patalpos mūsų kuklios: dvi nedidelės salės klientams ir baras aptarnavimui.
Vasaros laikotarpiu lauke dvi pavėsinės. Pas mus galima atsigaivinti šaltu Švyturio alumi, sidru, Gubernijos gira, pieno kokteiliais, ledais. sangvita1Didžiausias mūsų pasididžiavimas yra virtuvė. Virėjų kolektyvas jaunas, išradingas, atsakingas, linksmas. Dalis jų dirba nuo įsikūrimo pradžios

Patiekalų pasirinkimas ganėtinai įvairus: Tai gaminiai iš kiaulienos, jautienos, veršienos, paukštienos mėsos, gausus žuvies patiekalų pasirinkimas, makaronai, blynai ir kt. Patiekalai gaminami tik klientui užsakius, todėl visada šviežūs ir skanūs.sangvita1 O mūsų virėjų gaminamas „Lokio“ kepsnys labiausiai mėgstamas mūsų klientų ir tapęs vos ne legenda. Karštos sriubos gaminamos kiekvieną dieną skirtingos, o šaltibarščiai būna kasdien. Daugumos klientų atsiliepimuose viskas skanu,kaip pas mamą. Ir mus tai labai džiugina.

Jeigu norite skaniai, sočiai ir pigiai pavalgyti, prašome nepravažiuoti pro šalį, o užsukti pas mus į „Priemiesčio užeigą“. Jūs visada laukiami. O mes pasistengsime, kad Jūs nenusiviltumėte ir norėtumėte užsukti dar ir dar kartą.